close
تبلیغات در اینترنت
و اما کاظم ...
 

بنام خدا

 

 

 

 

 

انگار همین دیروز بود که رسول رفت و کاظم آمد . اما بیش از دو سال طول کشید تا مثل همیشه کاظم

هم برود یا ببرندش ! اگر چه روز آمدنش به او گفتم کاظم رفتنت را می بینم !

و آن روز خیلی دور نیست !

او هم که آمده بود تا برود ! مثل همیشه می خندید و می خندید و می خندید ، همین ! او برای ماندن نیامده بود برای همین براحتی آب خوردن رفت ! در حالی که خیلی ها برای این جایگاه پای بر همه چیز می گذارند تا بیایند !

اما چرا ؟ چرا مسجد ما این رسم زشت را نمیتواند ترک کند ؟ چرا بچه ها همیشه بجان همند ؟ چرا به هم ترحم نمی کنند ؟ همه منتظر رفتن دیگری هستند و ... به همین منوال حذف و حذف و حذف ! چرا ؟

دلم می سوزد از اینکه با هزاران زحمت و مشقت چند جوان راه گم کرده با جذب مسجد می کنیم و چند صباحی می ماند و بواسطه اختلافات ما از مسجد فراری می شوند و می روند ...

برای من وحشتناک است که جوانی از مسجد بواسطه اختلافات بحق و نا حق از مسجد طرد می شود و خدای ناخواسته از ناکجا آباد سر در می آورد !

می ترسم که گناه رفتن بچه های جوان و نوجوان از مسجد بواسطه این حماقت های من و شما باشد و به بیراه رفتنشان تا ابد گناهانشان بر دوشمان سنگینی کند .

بچه ها گریه ام می گیرد که وضع مسجدمان اینگونه است ! چرا اوضاع درست نمی شود ؟ یک روز به امام جماعت گیر می دهند تا ریشه اش را نکنند ول نمی کنند ! یک روز به فرمانده پایگاه و یک روز به هیئت امناء و یک روز به مداح و یک روز به ... و عده ای مسلمان نما مدتها خوشحالی می کنند ! چرا ؟

چرا توانمان را برای سازندگی و پیشرفت مسجد مان بکار نمی بندیم ؟ در ایامی نه چندان دور مسجد ابالفضل (ع) و پایگاه امام خمینی (ره) از مساجد نمونه استان خوزستان و اهواز بود . اما امروز هر روز مسجدمان تحلیل می رود . هیئت عزاداری مان تحلیل می رود . تعداد بچه های مسجد تحلیل می روند و ... هر روز بی برنامه تر و عقب مانده تر از دیروزیم !

هیچ فکر کرده اید مدتهاست رشدی نداشته ایم ؟ مدتهاست تعالی خاصی نداشته ایم ؟ اگر اسم مسجد بر سر زبانها بوده است از اختلافات بوده نه از رشد و تعالی !

و امشب حاج کاظم دشت بزرگ عزیز و یادگار هشت سال دفاع مقدس با ترفندها و جوسازیهای عده ای از خدا بی خبر و بدلایل واهی از پایگاه رفت ... بیش از دوسال زحمت و تلاش بی شائبه و با غربت و تنهایی و بادست خالی و با کمترین امکانات پایگاه امام خمینی را به بهترین وجه ممکن اداره نمود و با بی رحمی و بدترین شکل ممکن از پایگاه کنار گذاشته شد .!

دوستانی که تلاش های جانانه ای برای راحت شدن کاظم از مسئولیت بکارگرفتید واقعا خسته نباشید و اجرتان با صاحب مسجد آقا باب الحوائج عباس ابن علی ابن ابیطالب (ع) !!!

زحمات کاظم عزیز اگر چه به چشم خیلی ها نیامد اما نزد حضرت باریتعالی و شهدای عزیز مسجد محفوظ خواهد ماند .

حقیر به نوبه خود از تلاشهای جانانه ایشان صمیمانه قدردانی نموده و دست های مهربانش را می بوسم و از خداوند متعال برای ایشان طلب سلامتی و عزت مسئلت می نمایم .

و برای جانشین ایشان که عنقریب صدای خرد شدنش را مطابق معمول مسجدمان با هم خواهیم شنید ! آرزوی توفیق دارم .
درباره : <-PostCategory->
نوشته شده در چهارشنبه 21 تير 1391 توسط غلامرضا نجفی سولاری | لينك ثابت | تعداد بازدید : 160
صفحات