close
تبلیغات در اینترنت
تاسف هاشمی​ از مردم‌فريبي، دروغ و رياكاري براي پيشبرد اهداف شخصی !!!
تاسف هاشمی​ از مردم‌فريبي، دروغ و رياكاري براي پيشبرد اهداف شخصی !!!
وبلاگ شخصی من
تاسف هاشمی​رفسنجانی از تصمیم اخیر احمدی​نژاد

آيت‌الله هاشمي رفسنجاني امروز در سالگرد شهادت استاد شهيد مرتضي مطهري، روز معلم و هفته كارگر در ديدار با جمعي از اعضاي جبهه مردمي اصلاحات، با گرامي‌داشت ياد و خاطره اين شهيد بزرگوار، سخنان مهم و جالبی را بیان فرمودند :

{با اشاره به بداخلاقي‌ها، تهمت‌ها، مفاسد گوناگون و نيز فقر و اعتياد و معضلات اجتماعي ديگر} بنابر اعتقادات ديني و اسلامي مي‌بايست راستگوترين مردم جهان باشيم.

كسي كه مردم‌فريبي، دروغ و رياكاري را براي پيشبرد اهداف خود پيشه مي‌سازد، خود و جامعه را از درون پوسانده و متلاشي مي‌كند، زيرا زماني كه به جاي خدا و انسانيت، شرك و پليدي در دل جاي گرفت، نمي‌توان ادعاي اهداف الهي و انساني را يدك كشيد. 


· در دوراني نه چندان دور با پيشه ساختن اخلاق، اعتدال و استقامت در هدف، كارهاي بزرگي چون انقلاب، دفاع مقدس، استقلال و سازندگي كشور را به مراحل خوبي رسانديم. راه برون‌رفت از معضلات و مشكلات كنوني نيز بازگشت به اخلاق و اعتدال است. 

واقعا فضای جامعه پر است از بغض و نفرت نسبت به بداخلاقی ها ، تهمت ها ، مفاسد روز افزون اخلاقی و اجتماعی و اقتصادی و سوء استفاده دولتی ها و فقر و تنگدستی و گرانی و اعتیاد و بیکاری و ...

هیچکس هم پاسخگو نیست . چرا باید نظامی با این اقتدار و توانائی و بالندگی و این درایت رهبری اینگونه مردمش در گرفتاری باشند . این اعتماد و همراهی ملت تا کی ادامه خواهد داشت ؟

ایکاش گوش شنوائی برای سخنان دلسوزانه آیت الله هاشمی رفسنجانی این یار دیرین امام امت و رهبری حکیم انقلاب اسلامی باشد ...

تا دیر نشده ... انشالله
درباره : <-PostCategory->
نوشته شده در پنجشنبه 21 ارديبهشت 1391 توسط غلامرضا نجفی سولاری | لينك ثابت | تعداد بازدید : 113
صفحات